DP: WARSZTATY W RAMACH AKTUALNEGO NABORU NCN - PRELUDIUM 23 i OPUS 27, 23-24 kwietnia 2024

Data: 25.03.2024 Kategoria: projekty/programy krajowe, szkolenia/konferencje

Dział Projektów Politechniki Wrocławskiej serdecznie zaprasza wszystkich naukowców, doktorantów oraz studentów zainteresowanych aplikacją w ramach aktualnego naboru Narodowego Centrum Nauki, w konkursach OPUS 27 i PRELUDIUM 23, do wzięcia udziału w warsztatach z zakresu opracowywania wniosku oraz przygotowania dokumentacji wymaganej przez PWr.

Warsztaty z pracownikami Sekcji Aplikacji, odbędą się kolejno 23 kwietnia (PRELUDIUM 23) i 24 kwietnia (OPUS 27), w sali 214 budynku SKS,  przy ul. Hoene-Wrońskiego 10 we Wrocławiu w godz. od 9.30 – 12.00.

W pierwszej części spotkania zostaną przedstawione procedury formalne oraz terminy związane ze składaniem
aplikacji, następnie w części drugiej – właściwej, skupimy się na przeanalizowaniu wniosku krok po kroku wraz z omówieniem najczęściej popełnianych błędów przez aplikujących.

Ze względów organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona, o możliwości dołączenia do wydarzenia decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zapisy do dnia 7 kwietnia br. poprzez formularz:

Na Państwa pytania związane z organizacją wydarzenia odpowiedzą osoby kontaktowe z Działu Projektów:
- Justyna Abel: tel. 35-19;  justyna.abel@pwr.edu.pl
- Anna Korotusz-Mirecka:  tel. 47-52;  anna.korotusz-mirecka@pwr.edu.pl·