KE organizuje szkolenie dla koordynatorów projektów w Horyzoncie 2020, Bruksela, 20 listopada 2017

Data: 20.10.2017 Kategoria: szkolenia/konferencje

W dniu 20 listopada 2017 r.  Komisja Europejska zorganizuje w Brukseli warsztaty dla koordynatorów projektów pt. „H2020 COORDINATORS’ DAY: Amendments/Reporting and Payments”.  Celem szkolenia  jest wyjaśnienie szczegółów dotyczących zagadnień prawnych, procesów biznesowych i narzędzi informatycznych służących przygotowaniu poprawek i sprawozdań finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów finansowych i kwalifikowalności kosztów.

Spotkanie jest przeznaczone głównie dla koordynatorów projektów, ale inni uczestnicy są również mile widziani, jeśli tylko będą dostępne miejsca.

Rejestracja (według kolejności zgłoszeń) jest prowadzona na stronie Komisji Europejskiej.  Można się rejestrować  do 15 listopada br.

Możliwe będzie również śledzenie zdarzenia online (nie trzeba się rejestrować).