Nagroda im. Witolda Lipskiego (informatyka i jej zastosowania), nabór wniosków do 21 kwietnia 2017

Data: 20.02.2017 Kategoria: konkursy/nabory wniosków

Do 21 kwietnia trwa nabór wniosków w ramach 13. edycji konkursu o nagrodę im. Witolda Lipskiego, która jest przyznawana za osiągnięcia w dziedzinie informatyki i jej zastosowań. Nagrodę otrzymać mogą osoby, które nie ukończyły 30. roku życia i są pracownikami, doktorantami lub studentami w krajowej szkole wyższej, albo w krajowej instytucji, której jednym z celów statutowych jest prowadzenie badań naukowych w dziedzinie informatyki oraz które otrzymały tytuł zawodowy lub stopień naukowy w ciągu 12 miesięcy poprzedzających dzień 31 marca 2017 roku.  Nagroda w bieżącej edycji konkursu wynosi 12 000 zł.
Więcej informacji: http://nagrodalipskiego.mimuw.edu.pl/