Polski Oddział Marie Curie Alumni Association- zachęcamy do zapisów

Data: 20.02.2017

Zachęcamy wszystkie osoby, które były lub są uczestnikami lub koordynatorami akcji Marie Skłodowska-Curie (ITN, IF, RISE, COFUND itp. we wszystkich programach ramowych) do bezpłatnego członkostwa w Marie Curie Alumni Association (MCAA – poprzez bezpłatną rejestrację na https://www.mariecuriealumni.eu ) i wstąpienia do nowego Polskiego Oddziału MCAA, który rozpoczął swoją działalność w 2017 roku.

Członkostwo w MCAA zapewnia możliwość kontaktu z innymi zrzeszonymi naukowcami oraz uczestnictwo w wydarzeniach promujących i szkolących uczestników akcji MSCA. Polski Oddział czeka na nowych członków!