Szkolenie: ‘Aspekty prawne i administracyjne zatrudniania naukowców - mobilność międzynarodowa w świetle przepisów prawa polskiego’, Wrocław, 14 listopada 2017

Data: 16.10.2017 Kategoria: szkolenia/konferencje

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników działów kadr, księgowości, działów współpracy z zagranicą oraz biur wymiany międzynarodowej. Zapraszamy również pracowników naukowych, prowadzących własne projekty, w których zaplanowane jest przyjmowanie cudzoziemców lub wysyłanie polskich naukowców za granicę.

Szkolenie (bezpłatne) odbędzie się w dniu 14 listopada 2017.

Miejsce szkolenia: ul. Smoluchowskiego 48
(budynek B-11, WCTT)
50-372 Wrocław

Rejestracja: http://rpk.wroclaw.pl/szkolenie-aspekty-prawne-i-administracyjne-zatrudniania-naukowcow-mobilnosc-miedzynarodowa-w-_artykul_671.html